PEBBLE NATURE
Uygulama
 

Pebble Nature, yetkin sertifikalı uygulayıcılar tarafından uygulanmalıdır.

Pebble Nature, polimer modifiyeli çimento esaslı kullanıcı dostu bir üründür. Ürün uygulamadan önce yapılacak doğru hazırlık önemli bir ilk adımdır. Betonarme aşamasındaki titizlik dekoratif etkinin bozulmaması ve malzeme israfının düşük düzeye indirgenmesi bakımından önemlidir.

Beton havuz yapısı kürünü aldıktan sonra aşağıdaki işlemlere tabi tutulur.

1- Temizlik: Havuz için tamamen temizlenir. Yüzeyler beton tozu, kir, yağ ve gres ile beton artıklarından arındırılmalıdır.

2- Yüzey Hazırlama: Betonarme yüzey bozuk ise Pebble Nature uygulanacak yüzeyin düzgün hale getirilmesi amacıyla şaplama, perdahlama yapılması tavsiye edilir.

3- Astarlama: Yüzey hazırlama işlemi tamamlandıktan sonra ürünün tutunma özelliğini arttırmak için havuz içi astar malzeme ile kaplanır.

4- Yüzey Kaplama: Ürün mikser kullanılarak su ile karıştırılır ve yüzeye uygulanır. Detaylandırma işleminden sonra yüzey, beton tozundan oluşan çamur tabakasından arındırmak için dikkatli bir şekilde su ile yıkanır.

5- Asitle Yıkama: Kaplamanın sertleşmesi ile birlikte yüzey asit ile yıkanır. Yüzeyler iyice durulandıktan sonra nötralize edilir ve havuz su ile doldurulur.

   
Ana Sayfa
Renk Seçenekleri
Uygulama
Referanslar
Fuarlar
İletişim


Retro-Reflective Havuz Kaplamaları

ARITES
www.arites.com.tr

 

© 2007 - ARITES